X
X
TRY

Transfer İşlemleri

AnasayfaTransfer İşlemleri

Kesintisiz ve Kayıpsız E-posta Taşıma Servisi

Kamueposta mail servisimize diğer eposta servislerinden veri kaybı olmadan teknik ekibimiz taşıma yapabilmektedir. Yurt dışı veya yurt içi tüm mail sistemlerinde taşıma işlemini sağlayabilmekteyiz. 

  • cPanel - Plesk - Direct Admin ve Ücretsiz tüm Hosting panellerinden
  • Gmail - Office 365 gibi pahalı servislerden
  • Kendinize ait herhangi bir e-mail alt yapısından (Zimbra,Carbonio,Mailenable,MDeamon vs.)
  • Yandex Mail Hizmetinden
  • Yahoo Mail Hizmetinden
  • Ve sayısız email platformundan

Taşıma sürecinin hiç bir anında e-posta hesabınız kapanmaz. Eposta alışverişiniz devam ederken eski servis sağlayıcınız üzerindeki tüm verileriniz KamuEposta hesabınıza transfer edilene kadar e-posta iletişiminiz eski sağlayıcınızda, aktarım tamamlandığı anda ise KamuEposta servisleri üzerinde KESİNTİSİZ devam eder. E-posta taşıma yalnızca e-posta altyapınızın taşınmasını kapsar ve bilinen taşıma metodları aksine web siteniz ile herhangi bir ilişiği yoktur. Bir başka ifade ile e-posta hesaplarınız mevcut durumda web sitenizin bulunduğu sunucuda barınıyor olsa bile taşıma işlemi ile birlikte bu yapıdan ayrıştırılır ve mevcut web siteniz yapılan hiç bir düzenlemeden etkilenmeden aynı altyapıda çalışmaya devam eder.

Gmail - Office 365 Pahalı Servislerden Taşıma İşlemi

Yurt dışı pahalı mail servislerden mail kaybı olmadan tüm hesaplarınızı KamuEposta Yerli Eposta servisine sorunsuz taşıma yapabilmekteyiz. Taşıma işleminde mevcut klasörleriniz,ekli dosyalarınız ve mailleriniz kayıpsız geçiş yapılmaktadır. Gmail ve Office 365 servislerinde kayıtlı olan takvim ve kişileriniz taşıma sırasında direk geçmemektedir. Ancak hesabınızdan mevcut takvim ve kişilerinizin yedeğini aldıktan sonra sistemimize kolayca ekleme yapabilirsiniz. Sorunsuz geçiş işlemlerinden sonra profesyonel alt yapımızda servislerimizi güvenle kullanmaya başlayabilirsiniz.

cPanel - Plesk - Direct Admin ve Ücretsiz Hosting Servislerinden Taşıma İşlemi

Hosting servislerinde bulunan mail hesaplarınızı herhangi bir hosting değişimi yapılmadan sadece bir kaç işlem ile KamuEposta profesyonel mail hizmetimize bağlayabilmekteyiz. Siteniz mevcut hosting firmanızda hizmet almaya devam ederken mailleriniz Kamueposta email hizmeti ile alış-veriş sağlayacaktır. Hosting Panellerinizden taşıma sırasında mevcut klasörleriniz ve ekli dosyalarınız dahil servisimize aktarım sağlanmaktadır. 

Zimbra Mail Server ve Carbonio Üzerinden Taşıma İşlemi

Zimbra mail server yazılımı ile çalışmakta olan mevcut eposta hizmetinizi çeşitli yazılımsal uygulamalarımız ile veri kaybı olmadan mailler,ekli dosyalar,filtreler,kişiler,takvim,dağıtım listeleri,takma adlar dahil tam kapsamlı ve eksiksiz taşıma yapabilmekteyiz. Kamueposta profesyonel email hizmetimize eksiksiz taşıma ile işlem yapabilmektedir. Siz sadece arkanıza yaslanın ve yeni nesil yerli eposta servisimizin farkını yaşamaya hazır olun!

Yandex,Yahoo ve Diğer Eposta Servisleri Üzerinden Taşıma İşlemi

Diğer tüm platformlarda olduğu gibi tüm yurt içi ve yurt dışı platformlardan yazılımlarımız ve profesyonel ekibimiz ile size ekstra iş yükü bırakmadan kesintisiz ve kayıpsız taşıma hizmeti sağlamaktayız. Bilinen tüm email platformlarından mailleriniz,klasörleriniz ve ekli dosyalarınız KamuEposta Yerli mail hizmetimize transfer sağlanabilmektedir. Süreçlerin tümünde size destek için hazırız.

Teknik Destek Hizmetimiz

Uzman ekibimize taşıma ve sonrasında sürekli olarak mail,destek bildirimi ve telefon hatlarımız ile ulaşabilirsiniz. Tüm aklınıza takılan sorular hakkında bilgi alabilirsiniz. Teknik destek birimi sizlerin yaşayabileceği her problemde müşteri odaklı yaklaşım ile çözüm üretmektedir. Uzman kadromuz alanında rakipsiz eposta servisimize taşıma sırasında ve sonrasında sizlerin sorunları ve sorularına yanıt vermek için hizmetinizdedir.

Hiç bir epostanız kaybolmadan, nereden hizmet aldığınız farketmeden,taşıma anında trafiğiniz kesilmeden taşıma anı ve sonrasında sürekli destek ile hizmetinin arkasında duran uzman ekibimiz ile KamuEposta ayrıcalıklı yerli mail hizmeti ile tanışmaya hazırmısınız ?


Hosting Billing Software by WISECP
Top